THE ORB OF LIFE ~ Kendini Güçlendir!


Orb of Life Nedir?

Orb of Life bir futbol topu büyüklüğünde bir ruhani bir enerjidir. Çok yoğun, yüksek frekanslı yaşam enerjisini içermektedir. Orb fiziksel bir nesne değildir, ama saf bir enerjiden oluşmaktadır. Yaşam enerjisi için bir anten gibi çalışır ve devamlı bir şekilde enerji üretir. Orb of Life Kundalini Reiki’yi meydana getiren Ole Gabrielsen tarafından kurulmuştur.


Orb of Life ne yapabilir?

7 gün, 24 saat size yüksek frekanslı yaşam enerjisi sağlar.

Su ve diğer eşyaları enerjilendirir.

Sizi otomatik olarak negatif enerjilerden ve ruhani saldırılardan korur.

Blokajlarınızın temizlenmesine yardımcı olur.

Hem uzaktan hem de dokunarak yapılan şifa seanslarında size yardım eder.


What will I receive?

You will receive your own personal etheric Orb of Life, which will last for a lifetime, as it will never wear out. If you like, it will always follow you wherever you go. You will also receive instruction on how to make your own Orbs! The orb of life is not a physical item but a spiritual energy that is transferred from me to you in a similar way to other energy healing attunements.

After payment has been received I will prepare your Orb and then email you when it is ready to be received(usually within 18-24 hours). You will need to relax in a quiet undisturbed place for up to 30 mins and full instructions are included in the notes that will be emailed to you. A set time to receive the Orb is not needed - once it is prepared and you have been notified you may call it in when you wish.

You will also receive a certificate confirming that you have received your Orb.

You do not have to be attuned to Reiki or any other healing system to receive your orb.